Kwas hialuronowy cena

Cena kwasu hialuronowego ze sklepu Spirulina na stronie http://sklep.spirulina.pl/kwas-hialuronowy-p-159.html?ref=397  to około 100 zł  za 80 kapsułek.

Cena kwasu hialuronowego nie jest niska. Jednak na produkcie  dobrej jakości nie można oszczędzać. Owszem  na rynku  znajdują się na pewno tańsze tabletki z kwasem hialuronowym, ale zawierają one domieszki syntetycznych witamin, które są obce dla naszego organizmu i wchłaniają się z dużą trudnością.
Kwas hialuronowy i jego cena uzależnione są od sposobu przetwarzania produktu oraz zawartości w nim aktywnych cząsteczek. Bardzo dobrej jakości kwas hialuronowy, którego cena nie jest wcale wygórowana w stosunku do jego jakości można nabyć tu http://sklep.spirulina.pl/kwas-hialuronowy-p-159.html?ref=397

Kwas hialuronowy z tego sklepu jest pochodzenia roślinnego, a nie zwierzęcego jak u innych producentów. Jego metabolizm następuje bezpośrednio w tkance podskórnej. Wielkość cząsteczki jest tu bardzo ważna, im mniejsze tym lepiej przenikają do struktury skóry. Znakomicie nawadnia skórę od wewnątrz, nadając jej gładkość i zdrowy wygląd.

Można kupować przeróżne produkty kierując się jedynie ich ceną, jednak warto też zastanowić się nad ich jakością  i skutecznością. Może się okazać, że produkt kupiony taniej będzie w rezultacie droższy.
Poza tym częste promocje w sklepie Spirulina na stronie http://sklep.spirulina.pl/kwas-hialuronowy-p-159.html?ref=397  pozwalają trochę zaoszczędzić.

Marzec 28, 2012 Posted by: Leave a comment - Permalink

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>